KARIERA

Lux Dom tworzą profesjonaliści z wiedzą i doświadczeniem zawodowym na rynku zarządzania nieruchomościami w Warszawie. Jednocześnie jesteśmy elastyczni i kreatywni. Stale się rozwijamy, dlatego poszukujemy ludzi, którzy wzmocnią nasz zespół. Stawiamy na sprawdzonych specjalistów, ale także młodych i ambitnych, którzy chcieliby w naszej firmie rozwijać swoją karierę. Wszyscy nasi pracownicy otrzymują wsparcie w zakresie podnoszenia i rozwijania swoich umiejętności zawodowych oraz budowania swojej pozycji na rynku zarządzania nieruchomościami. Pomożemy uwolnić Twój potencjał.

STAWIAMY NA ROZWÓJ

NA CO ZWRACAMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ?

– umiejętność pracy w zespole i rozwiązywania konfliktów,
– zdolność do pracy w warunkach stresu i pod presją czasu,
– świadomość znaczenia jakości świadczonych usług,
– kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania.

akademia-lux-dom

W 2014 roku powołaliśmy do życia Akademię Rozwoju Lux Dom, której cele realizowane są poprzez:

SZKOLENIA WEWNĘTRZNE

Szkolenia odbywają się zgodnie z harmonogramami publikowanymi kwartalnie w newsletterze wewnętrznym firmy. Dedykowane są poszczególnym grupom współpracowników w oparciu o określone w arkuszach ocen potrzeby wsparcia rozwoju umiejętności twardych tj. branżowej wiedzy merytorycznej i operacyjnej.

COACHING

Indywidualne zajęcia coachingowe odbywają się w gabinecie trenera poza siedzibą firmy. Ich celem jest wsparcie procesu rozwoju indywidualnego pracowników i współpracowników w zakresie:
– umiejętności zarządzania ludźmi,
– zarządzania projektami i procesami,
– komunikacji,
– zarządzania stresem i emocjami,
– planowania i organizacji pracy,
– umiejętności hierarchizowania priorytetów,
– asertywności w życiu zawodowym,
– identyfikacji mocnych i słabych stron,
– utrzymania równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

INTEGRACJA

Nasza firma to nie tylko miejsce pracy – dbamy nie tylko o najwyższą jakość świadczonych usług, ale również o dobrą atmosferę w firmie. Staramy się zintegrować zespół. Dlatego organizujemy spotkania i imprezy, które sprawiają, że lepiej działamy jako zespół!

STAŻE ZAWODOWE

Zapraszamy studentów do współpracy w ramach programu stażowego.

W trakcie realizacji stażu uczestnicy będą mieli okazję poznać problematykę z zakresu administrowania i zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi. Preferowane kierunki: ekonomia, prawo, zarządzanie, gospodarka nieruchomościami, zarządzanie nieruchomościami.

Staż jest rotacyjny. Oznacza to, że stażyści będą mają możliwość pracy na 2-3 różnych nieruchomościach pod opieką dyrektora oraz doświadczonego zarządcy nieruchomości pełniącego rolę opiekuna merytorycznego.

Staż trwa 6 miesięcy i jest płatny. Wymiar stażu to minimum 30 godzin w tygodniu. Celem stażu jest zapoznanie ze specyfiką pracy w obszarze zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi w pełnym zakresie merytorycznym oraz operacyjnym.

Dzięki udziale w naszym programie stażyści zdobędą oprócz wiedzy, umiejętności zarządzania czasem, współpracy w grupie czy też budowania relacji z Klientami indywidualnymi. Z najlepszymi, na koniec stażu będziemy rozmawiali o dalszej ścieżce Rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy. Wszyscy uczestnicy Akademii Lux Dom otrzymają referencje, co ułatwi im wejście na rynek pracy i wzbogaci CV.

DOŁĄCZ DO NAS

Zachęcamy do przesłania dokumentów (CV, list motywacyjny) na adres: 
praca@lux-dom.pl

PROCES REKRUTACJI SKŁADA SIĘ Z KILKU ETAPÓW:

Prześlij do nas swoje CV

Jeśli nie wiesz jak je przygotować, wzór możesz pobrać z naszej strony.

Weryfikacja CV

Jeżeli zostanie ono ocenione pozytywnie, zaprosimy Cię na spotkanie kwalifikacyjne.

Rozmowa kwalifikacyjna

Na spotkaniu z HR Managerem oraz dyrektorem działu będziesz miał okazję poznać naszą firmę, a my zapytamy o Twoje doświadczenia zawodowe.

Możliwości rozwoju

Wyjaśnimy możliwości współpracy i przedstawimy możliwości rozwoju.

Współpraca

Jeżeli spełniasz nasze oczekiwania, zaprosimy Cię do współpracy.