O NAS

Chcemy być najbardziej cenioną oraz rozpoznawalną firmą zarządzającą i administrującą nieruchomościami mieszkaniowymi w Polsce, tworzoną wysiłkiem zespołu, stałym dążeniem do coraz lepszych wyników oraz naszą pasją do ludzi i ich codziennych potrzeb mieszkaniowych.

Dzięki zaangażowaniu i kompetencjom naszych pracowników budujemy prawdziwie mocne relacje z klientami utrwalając pozycję i wartość zawodu zarządcy nieruchomości.

"NEVER GIVE UP”

Podnoszenie umiejętności i kompetencji naszych pracowników są jak dobrze przygotowany grunt, na którym wyrosną dorodne plony. Ta baza daje nam siłę, aby w sytuacjach trudnych, a czasem ekstremalnych nie poddawać się, wspierać, działać systematycznie w kierunku skutecznych rozwiązań. Nasz zespół nie zawiedzie, bo jest najlepszy, bo nie poprzestaje na jednej próbie i walczy do końca.

DOŚWIADCZENIE

Już od 2002 roku zajmujemy się profesjonalnie zarządzaniem, administrowaniem, księgowością oraz obsługą prawną i techniczną nieruchomości.

LUDZIE

Lux Dom to najlepsi zarządcy nieruchomości, inżynierowie, prawnicy i ekonomiści. Nasze wyniki to praca także Działów Księgowego, Audytu Technicznego, Prawnego oraz IT, HR i PR.

ROZWÓJ

Opiekujemy się budynkami o łącznej powierzchni ponad 2 mln m² w Warszawie i Gdańsku. Rozwinęliśmy nowe usługi: najem lokali, concierge, pośrednictwo, zarządzanie mieszkaniami i najmem lokali; a także innowacyjne narzędzia pracy.

PODSTAWOWE INFORMACJE O FIRMIE

DOROBEK I DOŚWIADCZENIE

Blisko 20 lat zarządzania i administrowania nieruchomościami.
1,5 mln m² PUM.
25 licencjonowanych zarządców.
105 pracowników.
140 nieruchomości.
100% kapitału polskiego.
Premium i podwyższony standard nieruchomości.
Lokalizacje – Warszawa i Gdańsk.
Osoby delegowane do obsługi – dyrektor/project manager, z zespołem, księgowy i wsparcie działów merytorycznych.
Baza doświadczonych podwykonawców.
Współpraca z samorządem.

WAŻNE

Własny Dział Prawny oraz kancelarie zewnętrzne.
Własny Dział Techniczny i Audytu Wewnętrznego.
Kontakt administracyjny 24/7.
E-Kartoteka – system informacji rozliczeniowej, archiwum, głosowania.
Zakupy grupowe – efekt skali (energia, windy, ubezpieczenia, inne).
25 mln PLN – OC firmy.
Referencje.
Komunikacja (własna autorska Aplikacja LUX DOM, newsletter, media społecznościowe – Facebook, Linkedin, YouTube, forum mieszkańców).
Transparentność procedur zakupowych przy udziale i rekomendacjach mieszkańców.

GALERIA