Telefon Dyżurny - 507 050 231

Przypominamy o TELEFONIE DYŻURNYM dla mieszkańców nieruchomości. Codziennie, w godzinach 18.00 – 10.00, a także w weekendy obsługiwany jest telefon przez dyżurnego pracownika spółki Lux Dom. Celem jest umożliwienie i zagwarantowanie Państwu kontaktu w sprawach nagłych, a wymagających pilnej interwencji.

Dyżurny kieruje, WYŁĄCZNIE w sytuacji awaryjnej, właściwe służby oraz podwykonawców na teren nieruchomości, nawiązuje kontakt z innymi właścicielami lokali np. podczas zalania, ale także dokumentuje zadanie dla zespołu nieruchomości, które kolejnego dnia roboczego jest kierowane do realizacji.

Chcemy także zapewnić naszym pracownikom możliwość niezakłóconego odpoczynku po godzinach ich pracy. Oczywiście, w sytuacjach koniecznej i bezpośredniej interwencji zarządców lub administratorów np. w nocy z powodu poważnej awarii, będą oni wykonywali swoje obowiązki wynikające z zadań ustawowych zarządców nieruchomości w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa użytkowania budynków. Dziękujemy za Państwa dotychczasowe zgłoszenia.

Data dodania:
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin