Firma Lux Dom Zarządzanie nieruchomościami została laureatem konkursu „Zarządca Roku – Lider Rynku Nieruchomości 2023”

W dniu 7 września 2023 firma Lux Dom Zarządzanie nieruchomościami została laureatem konkursu „Zarządca Roku – Lider Rynku Nieruchomości 2023”, który jest najbardziej wiarygodnym i prestiżowym konkursem dla małych, średnich i dużych firm w branży zarządców nieruchomości w Polsce. Organizowany od 2014 roku, a jego misją jest wspieranie rozwoju, jakości świadczonych usług oraz przedsiębiorczości polskich zarządców nieruchomości.

To wyróżnienie jest dla spółki Lux Dom wielkim uznaniem i nobilitacją, które dla naszych klientów będzie dowodem współpracy z profesjonalistą i rzeczowym partnerem oferującym komfort, że ich budynki znajdują się pod opieką elity w branży zarządzania.

Jednym z podstawowych zadań zarządcy nieruchomości jest podnoszenie wartości nieruchomości, jednak ten zawód to nie tylko wyniki finansowe, a przede wszystkim ludzie, wielka odpowiedzialność́, nieprzeciętne pomysły i ich realizacja oraz duma związana z reprezentowaniem mieszkańców wspólnot mieszkaniowych.

Lux Dom zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami mieszkalnymi już 21 lat. Podróż od małej firmy z kilkoma budynkami do znaczącego podmiotu z ponad 20 000 lokalami pod opieką to ciągłe ulepszanie usługi, reagowanie na zmiany rynkowe i technologiczne, systematyczna praca nad innowacyjnością, która właśnie w obecnej edycji konkursu została doceniona.

Szczególne doświadczenia ostatnich, bardzo trudnych dla naszego zawodu lat, z inflacją, wojną w tle i szalejącymi cenami energii, wymusiły naszą kreatywność w poprawianiu komfortu życia klientów, podwyższaniu wartości ich własności i optymalizowaniu kosztów. Znajomość nowych technologii oraz ich implementacja pomaga szczególnie w tych czasach. Dajemy naszym klientom naszą wiedzę i możliwości wynikające z efektu skali – Państwo odwdzięczają się zaufaniem. Dziękujemy!

Data dodania:
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin