Zgłoszenie do programu partnerskiego

Twoje imię i nazwisko(*)
Nazwa twojej firmy(*)
Twoja usługa lub towar adresowana jest do(*)
Opisz swoją usługę lub towar. Opis ten będzie widniał dla Mieszkańców jeśli wybrana została właściwa opcja powyżej.(*)
Oferta lub załącznik
Twój adres e-mail(*)
Numer telefonu(*)

Jesteś partnerem? Sprawdź prawdziwość kodu:

rece

Rozwijamy się i szukamy nowych współpracowników. Działamy zgodnie z hasłem "Po prostu mieszkaj, nam zostaw całą resztę". Mieszkańcy, właściciele, użytkownicy budynków chcą być profesjonalnie i szybko obsługiwani. Nie chcą mieć problemów, a jeśli już się one pojawią, to oczekują, że szybko je rozwiążemy. Tak działamy.

Dlatego zależy nam na współpracy z osobami i firmami, które są:

profesjonalistami,

działają solidnie i sumiennie,

na czas wykonują powierzone zadania.

Jeśli chcesz z nami współpracować, wyślij swoje zgłoszenie. 

Program rabatowy

Tworzymy skierowany do naszych klientów program pozwalający na kupowanie ciekawych produktów lub korzystanie z usług wysokiej, jakości po atrakcyjnych cenach. Dlatego szukamy firm, które są zainteresowane przedstawieniem mieszkańcom zarządzanych przez Lux Dom nieruchomości oferty, umożliwiającej dokonywanie zakupów ze zniżką. Jeśli posiadasz produkt lub usługę, którą klienci Lux Dom byliby zainteresowanie przygotuj specjalną ofertę i przekaż ją nam. Pamiętaj, że Twoja oferta musi być wyjątkowa. Jeśli twój produkt spełni wymagania jakościowe twoja oferta pojawi się na liście ofert partnerów Lux Dom dostępnych dla ogromnej liczby klientów indywidualnych, obsługiwanych przez Lux Dom nieruchomości.

Zastrzegamy, że będziemy włączać do programu tylko te oferty, które pozwalają nabywać produkty i usługi wysokiej, jakości i będą zapewniać atrakcyjne zniżki.