2011-10-29 15:01:19

Program rabatowy Lux-Dom w nowej odsłonie.

Program rabatowy umożliwia mieszkańcom zarządzanych przez firmę Lux-dom wspólnot dostęp do atrakcyjnych zniżek na wysokiej jakości produkty i usługi proponowane przez sprawdzone firmy. Oferty specjalne partnerów Lux-Dom stwarzają szansę znalezienia sposobu na zakup rozwiązań i usług, które podnoszą komfort użytkowania lokalu, zapewniają bezpieczeństwo, a jednocześnie pozwalają zmniejszyć wydatki na utrzymanie, remont czy udoskonalenie mieszkania.

 

program_partnerski

Ze zniżek oferowanych w ramach programu mogą korzystać wszyscy członkowie wspólnot zarządzanych przez Lux-Dom. Uzyskanie hasła uprawniającego do zniżki możliwe jest po zalogowaniu się na stronie www lux-dom.pl do „Mojej wspólnoty”. Firmy partnerskie oferujące produkty i usługi mogą w uzasadnionych przypadkach weryfikować, czy klient posiada prawo do zniżki. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt mailowy biuro@lux-dom.pl lub telefoniczny z Działem Obsługi Klienta.

Przypominamy, że pierwszym partnerem programu rabatowego była firma Eco-Point oferująca perlatory z reduktorem wody, reduktory wody i kamienia i inne rozwiązania zmniejszające zużycie wody i energii oraz sprzętu AGD.

W ciągu najbliższych miesięcy do programu dołączy kilkanaście nowych firm. W pierwszej kolejności chcemy zaprezentować firmy Gero oferująca zniżkę meble kuchenne WFM oraz firma FORMATEC – zniżka na drzwi do szafy Indeco oraz usługi stolarskie.