2016-03-04 11:35:26

Rugby 19 marca POLSKA - BELGIA

https://www.facebook.com/luxdom/

Kolejny raz, dzięki stałej współpracy z Polskim Związkiem Rugby zapraszamy Państwa na mecz rugby.  Chcemy włączyć się w promowanie tego szlachetnego sportu i jego wartości skupionych wokół pracy zespołowej i fair play, czyli wzorem naszej domeny zawodowej - zarządzania nieruchomościami.

Zapraszamy mieszkańców naszych nieruchomości na mecz, który odbędzie się w sobotę 19 marca o godz. 17.30 na stadionie Polonii Warszawa przy ul. Konwiktorskiej 6. Fundujemy dla Państwa 600 bezpłatnych biletów na to niecodzienne wydarzenie sportowe.

Prosimy o zgłoszenia na adres: pr@lux-dom.pl wraz z podaniem imion i nazwisk domowników, wyszczególnieniem liczby dorosłych i dzieci, a także adresu nieruchomości. O przyznaniu biletów decyduje kolejność zgłoszeń, które zbieramy do 11.03.2016. Warunkiem otrzymania darmowych  biletów na ten mecz jest polubienie naszego profilu Facebook - https://www.facebook.com/luxdom

Jak zawsze na meczach rugby szykuje się doskonała zabawa. Organizatorzy przygotowali szereg animacji, dlatego na stadion warto przyjść już od godziny 15:00. Dodatkowo, będzie można wziąć udział w naszym konkursie organizowanym i wygrać oryginalną piłkę do rugby z podpisami zawodników reprezentacji Polski.  

SERDECZNIE ZAPRASZAMY