2015-12-22 19:36:17

Świąteczna pomoc sąsiedzka

Będąc blisko codzienności i trudnych spraw ludzkich, czujemy się w obowiązku i pragniemy być emisariuszem tam gdzie potrzebna jest pomoc rzeczowa. ŚWIĄTECZNA POMOC SĄSIEDZKA to akcja, której celem jest wspólne zebranie, jeszcze przed Bożym Narodzeniem, praktycznych prezentów dla wychowanków trzech domów dziecka w Warszawie.

 

Na naszą i Państwa pomoc liczą:

 

1.      Dom Dziecka nr 9 przy ul. Korotyńskiego 13.

2.      Dom Dziecka nr 12  przy ul. Tarczyńskiej 27.

3.      Dom Dziecka nr 15 przy ul. Nowogrodzkiej 75.

 

Wszystkie te placówki zgłosiły nam, że ich dzieci potrzebują bardzo konkretnych, czasem drobnych rzeczy, poczynając od własnej pasty do zębów, czy mydła, ale także nowych klapek na basen. Administratorzy przesłali Państwu listę przedmiotów - upominków, które możecie przekazać Państwo, ale także nasi pracownicy Lux Dom będą osobiście fundować dla najmłodszych mieszkańców tych domów.

 Upominki zbieramy do 21 grudnia 2015 (poniedziałek), do godz. 12.00 w każdej dyżurce Ochrony naszych nieruchomości (lub bezpośrednio przez administratora przy braku Ochrony), do specjalnie oznaczonego pudełka - „Świąteczna pomoc sąsiedzka”. Pracownicy firm ochroniarskich i nasi administratorzy dostarczą wszystkie te dary do Biura Lux Dom przy Al. Wilanowskiej 9, gdzie zostaną podzielone i przetransportowane w dniu 22 grudnia 2015 do tych trzech placówek. Relacja z przekazania Państwa i naszych upominków będzie dostępna na WWW i profilu Facebook Lux Dom.

 

ZAPRASZAMY do świętowania

z Pomocą sąsiedzką