2011-02-01 13:22:36

Konkurs fotograficzny "Moja wspólnota".

Konkurs fotograficzny "Moja wspólnota".

logo_fb_s

Konkurs fotograficzny "Moja wspólnota". Zrób zdjęcie pod tytułem "Moja wspólnota" i umieść je stronie Lux-Dom na Facebooku. Wygraj 4-tygodniowy kurs fotograficzny w Europejskiej Akademii Fotografii, aparat cyfrowy lub zaproszenie do restauracji. To takie proste.

 

 

 

 

 

 

Na czym polega konkurs?

Znajdź na Facebooku Lux-Dom i kliknij Lubię! Opublikuj swoje zdjęcie na temat "Moja wspólnota" na Facebooku, na tablicy Lux-Dom.

Zbierz jak najwięcej kliknięć „Lubię!” pod swoim zdjęciem.

Komentuj, zachęcaj do głosowania, pisz wszystko, co chcesz na Tablicy Lux-Dom, pod swoim i nie tylko swoimi zdjęciami.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Każdy, kto posiada konto na Facebooku. Nie ma ograniczeń wiekowych, nie ma znaczenia czy jesteś klientem Lux-Dom czy nie. Nie ma znaczenia czy mieszkasz we wspólnocie, którą zarządza Lux-Dom czy nie. Wszyscy mogą wziąć udział w konkursie.

Kiedy rozpoczyna się i do kiedy trwa konkurs?

Konkurs rozpoczyna się 2 lutego 2011 i trwa do 28 lutego 2011. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi 28 lutego 2011

Kto decyduje o wygranej?

Ty, Twoi znajomi, wszyscy, którzy wchodzą na profil Lux-Dom na Facebooku i klikają Lubię! pod twoim zdjęciem! Zwycięzcą konkursu zostanie ten, kto pod swoim zdjęciem zdobędzie najwięcej kliknięć Lubię!

Do wygrania atrakcyjne nagrody

Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca: Podstawowy Kurs Fotografii Cyfrowej trwający przez 4 tygodnie (dwa razy w tygodniu) w Europejskiej Akademii Fotografii. Podstawowy Kurs Fotografii Cyfrowej pozwala nabyć nie tylko elementarne umiejętności z zakresu szeroko rozumianej fotografii cyfrowej, ale również zdobyć fachową wiedzę teoretyczną oraz wysokie zdolności praktyczne, podczas zajęć studyjnych.

Nagroda za zajęcie drugiego miejsca: cyfrowy aparat fotograficzny znanej marki. Kompaktowy i poręczny aparat, który prawdziwy miłośnik fotografii musi mieć przy sobie.

Nagroda za zajęcie trzeciego miejsca: zaproszenie do Naszego Miejsca, cafe bistro mieszczącego się w Wilanowie. Nasze Miejsce to wymarzone miejsce na rodzinne spotkania, romantyczne kolacje i codzienne lunche. Miejsce w którym przy pysznej kawie, filiżance dobrej herbaty, winku i prawdziwym jedzeniu można porozmawiać, poczytać, popracować .... albo po prostu nie robić nic.

Organizator konkursu:

Lux-Dom, profesjonalne zarządzanie nieruchomościami.

Partnerzy konkursu:


Easyspace, www.easyspace.pl

Konserwacja nieruchomości, obsługa techiczna budynków, instalacje grzewcze, gazowe, co. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników począwszy od inspektorów nadzoru z uprawnieniami budowlanymi, pracowników hydraulicznych, elektrycznych, wentylacyjnych po kosztorysantów. Wykorzystujemy w naszej pracy pracy system planowej konserwacji zapobiegawczej (Planned Preventative Maintnance - PPM) oparty na standardowych procedurach serwisowych.

Wybierając EASYSPACE do obsługi budynku otrzymują Państwo kompleksową obsługę obejmującą wszystkie instalacje, urządzenia i przeglądy okresowe wymagane prawem budowlanym.

W obecnej chwili jesteśmy jedną z nielicznych firm, które są w stanie zapewnić pełną obsługę techniczną nieruchomości, obejmującą konserwację wszystkich instalacji budynku, całodobowy serwis techniczny, przeglądy okresowe oraz certyfikaty (świadectwa) energetyczne. Rozwiązanie takie zapewnia właścicielom obiektów bezpieczeństwo i natychmiastową reakcje w przypadku awarii w budynku, a także pewność usunięcia awarii przez wykwalifikowaną kadrę. Easyspace współpracuje głownie z firmami zarządzającymi nieruchomościami, wspólnotami mieszkaniowymi oraz obiektami komercyjnymi. Gwarantujemy Państwu że współpraca z naszą firmą przyniesie obopólne korzyści i poczucie bezpieczeństwa

 

 

 

 


cafe bistro Nasze Miejsce www.naszemiejsce.com

Nasze Miejsce to wymarzone miejsce na rodzinne spotkania, romantyczne kolacje i codzienne lunche. Miejsce w którym przy pysznej kawie, filiżance dobrej herbaty, winku i prawdziwym jedzeniu można porozmawiać, poczytać, popracować .... albo po prostu nie robić nic.

Ciepłe, jasne i przestronne wnętrze zostało zaprojektowane tak aby nie tylko cieszyć oko lecz także zapewnić Państwu wygodę i umilić spędzony u nas czas. W sezonie wiosenno-letnim miło nam będzie zaprosić Państwa na nasz taras.

Jeżeli chcecie Państwo w sposób szczególny uczcić ważną dla Was chwilę w Naszym Miejscu zorganizujemy przyjęcie urodzinowe, chrzciny, imieniny… Na te okazje przygotowujemy wyjatkowe menu i dla dzieci ciekawy program zabaw.

Specjalnie dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy Mini Menu, które z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających małych smakoszy, zastawę i sztućce które pasują w sam raz do małej dłoni, wygodne krzesełka oraz kolorowy kącik zabaw a dla mam wygodny przewijak. Cieszcie się chwilą a resztą zajmiemy się my. Nasze Miejsce ul. Sarmacka 10C lok. A. tel. 22 412 86 86

 

 

 

 

Regulamin konkursu "Moja wspólnota"