2012-10-02 20:12:37

Była muzyka, słodkości, zabawy i pogodna atmosfera

8 września spotkaliśmy się na placu miejskim, by, przy okazji Pierwszego Dnia Mieszkańca, świętować piąte urodziny Stowarzyszenia Mieszkańców Miasteczka Wilanów.

fot. P. Radzikowski

Pochmurne niebo nie przestraszyło mieszkańców, którzy zjawili się już o poranku, by wziąć udział w turnieju piłkarskim zorganizowanym specjalnie z okazji Dnia Mieszkańca. Emocje na boisku oglądała spora gromadka rodziców, dumnych ze swoich wysportowanych pociech, biorących udział w turnieju. Po wręczeniu pucharów dla drużyn biorących udział w meczach, przyszła pora na nabranie sił przy grillu. Dzięki zaprzyjaźnionym restauracjom, spotkanie plenerowe przerodziło się w biesiadne debatowanie na temat przyszłości okolicy, bieżących spraw oraz wymianie najświeższych ploteczek i rad dotyczących codziennego życia w Miasteczku.


fot. P. Radzikowski

Stanowisko ekspertów i Zarządców Nieruchomości zorganizowane przez Lux-Dom cieszyło się powodzeniem, mieszkańcy i nie tylko mogli zasięgnąć tam rady na interesujący ich temat ale i poznać propozycję Lux-Dom. W czasie, gdy rodzice poznawali ofertę przedsiębiorstw działających w okolicy, bądź konsultowali się z ekspertami Lux-Dom w sprawach związanych z zarządzaniem nieruchomościami, najmłodsi brali udział w licznych grach i zabawach zorganizowanych specjalnie dla nich.


fot. P. Radzikowski

Były wyścigi w workach, rzucanie podkowami do celu, quizy i konkursy. Sporą popularnością cieszył się targ wymiany książek. Wiele pozycji znalazło nowych właścicieli i wg zapewnień organizatorów, Stowarzyszenia Mieszkańców Miasteczka Wilanów, nie była to ostatnia tego typu akcja!