program rabatowy Lux Dom Twój indywidualny kod:
w programie mogą uczestniczyć wszyscy członkowie wspólnot zarządzanych przez Lux Dom
uzyskanie hasła uprawniającego do zniżki możliwe jest po zalogowaniu się do Mojej wspólnoty
firmy partnerskie oferujące produkty i usługi mogą w uzasadnionych przypadkach weryfikować, czy klient posiada prawo do zniżki
w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt mailowy biuro@lux-dom.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefoniczny z Działem Obsługi Klienta.
Oferty partnerów > LEDON-LAMP
Mieszkanie ze zniżką, program rabatowy Lux Dom

Sklep internetowy LEDON-LAMP

www.ledon-lamp.pl

Troska o środowisko i ekologiczny tryb życia przestały być domeną wąskiej grupy „zielonych” aktywistów. Coraz więcej gospodarstw domowych stara się oszczędzać energię, która z roku na rok będzie drożeć. Jednym ze sposobów na ochronę środowiska a zarazem domowego budżetu jest wymiana tradycyjnych żarówek i energooszczędnych świetlówek kompaktowych na nowoczesne źródła światła LED. Żarówki LED firmy LEDON-LAMP to europejska technologia, wysoka jakość, oszczędność energii na poziomie 80% oraz 25-krotnie dłuższy czas użytkowania.

Sklep internetowy LEDON-LAMP oferuje żarówki LED:

 • świecowe o mocy 5W (odpowiednik 25W)
 • standardowe o mocy 6W i 10W (odpowiednik 40W i 60W)
 • reflektorowe o mocy 4W (odpowiednik 20W)   
 • kulkowe o mocy 5W i 6W (odpowiednik 25W i 40W)

Żarówki oferowane są wersjach ściemnialnych (pozwalają na płynne regulowanie ilości generowanego światła) i nieściemnialnych.
LEDON Lamp GmbH to austriacka firma oferująca pełną gamę najwyższej jakości żarówek LED. Właścicielem sklepu internetowego LEDON jest firma NARVA Global Lighting Components, która od 2009 roku jest wyłącznym przedstawicielem LEDON Lamp GmbH na terenie Polski.

Zamontowanie w mieszkaniu żarówek LED firmy LEDON oznacza:

 • 100% światła zaraz po włączeniu
 • ciepło-białe, przyjemne dla oka światło
 • doskonałe oddawanie barw
 • brak migotania (typowe dla świetlówek kompaktowych)
 • brak szkodliwego promieniowania niebieskiego, UV oraz podczerwieni
 • bardzo dobra trwałość – do 25 tys. godzin pracy
 • nieobecność rtęci
 • możliwość ściemniania bez konieczności użycie ściemniacza (wersja „double-click)
 • oszczędność energii na poziomie 80% w stosunku do tradycyjnych żarówek  (ok. 30% w stosunku do świetlówek kompaktowych)

Więcej informacji na temat technologii LED oraz produktów LEDON można znaleźć na stronach www.ledon-lamp.pl.

 

ZNIŻKA 10%
Członkowie wspólnot mieszkaniowych uprawnieni do korzystania z programu partnerskiego Lux-Dom otrzymują 10% zniżki od standardowej ceny każdego produktu.

 


pozostali partnerzy

 

geroGERO - Inwestycja w kuchnię to przede wszystkim inwestycja w dobre samopoczucie jej użytkowników. Meble kuchenne coraz bardziej przypominają swoim wyglądem meble pokojowe.


Zobacz ofertę GERO


formatecFORMATEC oferuje meble kuchenne i zabudowy wnętrz dla klientów indywidualnych. Firma świadczy kompleksowe usługi obejmujące także usługi stolarskie w zakresie cięcia i oklejania płyt meblowych oraz cyfrowej obróbki na maszynach CNC.


Zobacz ofertę FORMATEC

ecopointEcopoint – perlatory z reduktorem wody, reduktory wody i kamienia i inne rozwiązania zmniejszające zużycie wody i energii oraz sprzętu AGD. 

 


Zobacz ofertę ECOPOINT

My Room to wyjątkowe meble dla dzieci i młodzieży. Każdy mebel jest wysokiej jakości, bardzo trwałej konstrukcji, zbudowany tak by zdać test mijającego czasu.


Zobacz ofertę My Room

Sklep internetowy LEDON-LAMP oferuje wysokiej jakości żarówki LED austriackiej firmy LEDON (w wersjach ściemnialnych i nieściemnialnych).


Zobacz ofertę LEDON-LAMP