program rabatowy Lux Dom Twój indywidualny kod:
w programie mogą uczestniczyć wszyscy członkowie wspólnot zarządzanych przez Lux Dom
uzyskanie hasła uprawniającego do zniżki możliwe jest po zalogowaniu się do Mojej wspólnoty
firmy partnerskie oferujące produkty i usługi mogą w uzasadnionych przypadkach weryfikować, czy klient posiada prawo do zniżki
w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt mailowy biuro@lux-dom.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefoniczny z Działem Obsługi Klienta.
Oferty partnerów > ECOPOINT
Mieszkanie ze zniżką, program rabatowy Lux Dom

Program rabatowy Lux-Dom - ECOPOINT

www.ecopoint.com.pl

 

990162

 

Zakup i urządzenie wymarzonego mieszkania wiąże się z poniesieniem wyjątkowo dużych wydatków. Mając tego świadomość stale poszukujemy rozwiązań, które umożliwiłyby obniżenie kosztów związanych z codzienną eksploatacją i uzyskanie realnych oszczędności w budżecie domowym.

Ecopoint oferuje trzy grupy produktów:

Produkty zmniejszające zużycie wody:

perlatory z reduktorem wody

reduktory przepływu wody

Produkty zmniejszające zużycie wody i dodatkowo zmiękczające ją, co umożliwia ograniczenie zużycia środków myjących i tzw. chemii gospodarczej:

perlatory z reduktorem wody i kamienia

reduktory wody i kamienia do prysznica

Produkty chroniące urządzenia AGD przed osadzaniem się kamienia, przedłużające ich żywotność i ograniczające zużycie środków piorących/czyszczących oraz energii elektrycznej:

reduktory kamienia do pralek i zmywarek

kule zmiękczające wodę do pralek i zmywarek

reduktory kamienia do ekspresów do kawy

reduktory kamienia do toalet

      

Wszystkie produkty wykonane zostały w Niemczech z trwałych, wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się niezwykle prostym montażem.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami i funkcjonalnością poszczególnych produktów, a także do ich zakupu w naszym sklepie internetowym www.ecopoint.com.pl

 

ZNIŻKA 15 %
Członkowie wspólnot mieszkaniowych uprawnieni do korzystania z programu partnerskiego Lux-Dom otrzymują 15% zniżki od standardowej ceny każdego produktu. Podczas logowania się w sklepie wystarczy wpisać hasło wspólnoty w polu „Twoje uwagi”. W zwrotnym mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia otrzymają Państwo informację o łącznym koszcie zakupu uwzględniającym zniżkę.

 


pozostali partnerzy

 

geroGERO - Inwestycja w kuchnię to przede wszystkim inwestycja w dobre samopoczucie jej użytkowników. Meble kuchenne coraz bardziej przypominają swoim wyglądem meble pokojowe.


Zobacz ofertę GERO


formatecFORMATEC oferuje meble kuchenne i zabudowy wnętrz dla klientów indywidualnych. Firma świadczy kompleksowe usługi obejmujące także usługi stolarskie w zakresie cięcia i oklejania płyt meblowych oraz cyfrowej obróbki na maszynach CNC.


Zobacz ofertę FORMATEC

ecopointEcopoint – perlatory z reduktorem wody, reduktory wody i kamienia i inne rozwiązania zmniejszające zużycie wody i energii oraz sprzętu AGD. 

 


Zobacz ofertę ECOPOINT

My Room to wyjątkowe meble dla dzieci i młodzieży. Każdy mebel jest wysokiej jakości, bardzo trwałej konstrukcji, zbudowany tak by zdać test mijającego czasu.


Zobacz ofertę My Room

Sklep internetowy LEDON-LAMP oferuje wysokiej jakości żarówki LED austriackiej firmy LEDON (w wersjach ściemnialnych i nieściemnialnych).


Zobacz ofertę LEDON-LAMP