program rabatowy Lux Dom Twój indywidualny kod:
w programie mogą uczestniczyć wszyscy członkowie wspólnot zarządzanych przez Lux Dom
uzyskanie hasła uprawniającego do zniżki możliwe jest po zalogowaniu się do Mojej wspólnoty
firmy partnerskie oferujące produkty i usługi mogą w uzasadnionych przypadkach weryfikować, czy klient posiada prawo do zniżki
w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt mailowy biuro@lux-dom.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefoniczny z Działem Obsługi Klienta.
Oferty partnerów > FORMATEC
Mieszkanie ze zniżką, program rabatowy Lux Dom

Program rabatowy Lux-Dom -FORMATEC

www.strefaplyt.waw.pl

formatec1

FORMATEC oferuje meble kuchenne i zabudowy wnętrz dla klientów indywidualnych. Firma świadczy kompleksowe usługi obejmujące także usługi stolarskie w zakresie cięcia i oklejania płyt meblowych oraz cyfrowej obróbki na maszynach CNC.

FORMATEC jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Indeco S.A. renomowanego, międzynarodowego dostawcy systemów drzwi przesuwanych, na które składają się profile stalowe i aluminiowe oraz systemy jezdne oraz mocowania. W naszym zakładzie produkujemy drzwi przesuwne oraz całe szafy i garderoby na potrzeby klientów indywidualnych oraz innych autoryzowanych przedstawicieli sieci Indeco. Oferowane są także usługi cięcia i oklejania płyt meblowych. Pracownicy firmy zajmują się także pomiarami i montażem.

Więcej informacji na temat FORMATEC i jej oferty na stronie www.strefaplyt.waw.pl

Systemy drzwi Indeco to:

5-letnia gwarancja

potwierdzona jakość

zgodność z normami

ZNIŻKA 10%
Członkowie wspólnot mieszkaniowych uprawnieni do korzystania z programu partnerskiego Lux-Dom otrzymują 10% zniżki na drzwi Indeco (przy zamówieniu wnętrza szafy) oraz na wszystkie usługi stolarskie. Kuponu zniżkowy można otrzymać wysyłając maila na adres biuro@lux-dom.pl lub dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta.

 


pozostali partnerzy

 

geroGERO - Inwestycja w kuchnię to przede wszystkim inwestycja w dobre samopoczucie jej użytkowników. Meble kuchenne coraz bardziej przypominają swoim wyglądem meble pokojowe.


Zobacz ofertę GERO


formatecFORMATEC oferuje meble kuchenne i zabudowy wnętrz dla klientów indywidualnych. Firma świadczy kompleksowe usługi obejmujące także usługi stolarskie w zakresie cięcia i oklejania płyt meblowych oraz cyfrowej obróbki na maszynach CNC.


Zobacz ofertę FORMATEC

ecopointEcopoint – perlatory z reduktorem wody, reduktory wody i kamienia i inne rozwiązania zmniejszające zużycie wody i energii oraz sprzętu AGD. 

 


Zobacz ofertę ECOPOINT

My Room to wyjątkowe meble dla dzieci i młodzieży. Każdy mebel jest wysokiej jakości, bardzo trwałej konstrukcji, zbudowany tak by zdać test mijającego czasu.


Zobacz ofertę My Room

Sklep internetowy LEDON-LAMP oferuje wysokiej jakości żarówki LED austriackiej firmy LEDON (w wersjach ściemnialnych i nieściemnialnych).


Zobacz ofertę LEDON-LAMP