program rabatowy Lux Dom Twój indywidualny kod:
w programie mogą uczestniczyć wszyscy członkowie wspólnot zarządzanych przez Lux Dom
uzyskanie hasła uprawniającego do zniżki możliwe jest po zalogowaniu się do Mojej wspólnoty
firmy partnerskie oferujące produkty i usługi mogą w uzasadnionych przypadkach weryfikować, czy klient posiada prawo do zniżki
w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt mailowy biuro@lux-dom.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefoniczny z Działem Obsługi Klienta.
Oferty partnerów > GERO
Mieszkanie ze zniżką, program rabatowy Lux Dom

Program rabatowy Lux-Dom - GERO

http://www.gerodesign.pl/

gero_wolsztynskie

Inwestycja w kuchnię to przede wszystkim inwestycja w dobre samopoczucie jej użytkowników. Meble kuchenne coraz bardziej przypominają swoim wyglądem meble pokojowe. Dzięki temu nowoczesna kuchnia może stać się pomieszczeniem otwartym na salon czy pokój dzienny. Otwarta kuchnia połączona z jadalnią lub salonem umożliwia całej rodzinie udział w przygotowaniu wspólnego posiłku.

Oferta GERO skierowana jest do wszystkich osób ceniących ciepło domowego ogniska oraz pragnących spędzać wolne chwile w indywidualnie zaaranżowanym, najbliższym człowiekowi, otoczeniu domowym.

Współpracując z Wolsztyńską Fabryką Mebli (http://www.wfm-kuchnie.pl/) GERO oferuje profesjonalne projektowanie, doradztwo i montaż mebli kuchennych. Uzupełnieniem jest najwyższej klasy sprzęt AGD do zabudowy i wolnostojący.

Firma przygotowuje kompleksowo projekty aranżacji w formie elektronicznej (w systemie CAD KUCHNIE) oraz odręcznie - kreśląc wizualizacje zgodnie z kanonami architektury wnętrz.

Więcej informacji o ofercie, przykłady realizacji na stronie http://www.gerodesign.pl/ i http://www.wfm-kuchnie.pl/

 

ZNIŻKA 10%
Członkowie wspólnot mieszkaniowych uprawnieni do korzystania z programu partnerskiego Lux-Dom otrzymują 10% zniżki od ceny zamówionych mebli. Kuponu zniżkowy można otrzymać wysyłając maila na adres biuro@lux-dom.pl lub dzwoniąc do Działu Obsługi Klienta.

 


pozostali partnerzy

 

geroGERO - Inwestycja w kuchnię to przede wszystkim inwestycja w dobre samopoczucie jej użytkowników. Meble kuchenne coraz bardziej przypominają swoim wyglądem meble pokojowe.


Zobacz ofertę GERO


formatecFORMATEC oferuje meble kuchenne i zabudowy wnętrz dla klientów indywidualnych. Firma świadczy kompleksowe usługi obejmujące także usługi stolarskie w zakresie cięcia i oklejania płyt meblowych oraz cyfrowej obróbki na maszynach CNC.


Zobacz ofertę FORMATEC

ecopointEcopoint – perlatory z reduktorem wody, reduktory wody i kamienia i inne rozwiązania zmniejszające zużycie wody i energii oraz sprzętu AGD. 

 


Zobacz ofertę ECOPOINT

My Room to wyjątkowe meble dla dzieci i młodzieży. Każdy mebel jest wysokiej jakości, bardzo trwałej konstrukcji, zbudowany tak by zdać test mijającego czasu.


Zobacz ofertę My Room

Sklep internetowy LEDON-LAMP oferuje wysokiej jakości żarówki LED austriackiej firmy LEDON (w wersjach ściemnialnych i nieściemnialnych).


Zobacz ofertę LEDON-LAMP