program rabatowy Lux Dom Twój indywidualny kod:
w programie mogą uczestniczyć wszyscy członkowie wspólnot zarządzanych przez Lux Dom
uzyskanie hasła uprawniającego do zniżki możliwe jest po zalogowaniu się do Mojej wspólnoty
firmy partnerskie oferujące produkty i usługi mogą w uzasadnionych przypadkach weryfikować, czy klient posiada prawo do zniżki
w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów prosimy o kontakt mailowy biuro@lux-dom.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefoniczny z Działem Obsługi Klienta.
Oferty partnerów
Mieszkanie ze zniżką, program rabatowy Lux Dom

Przygotowany przez Lux Dom program rabatowy umożliwia mieszkańcom zarządzanych przez firmę wspólnot dostęp do atrakcyjnych zniżek na wysokiej jakości produkty i usługi oferowane przez wiarygodne i solidne firmy.

Oferty specjalne prezentowane przez wyselekcjonowanych partnerów Lux Dom stwarzają każdemu klientowi szansę znalezienia sposobu na zakup rozwiązań i usług, które podnoszą komfort użytkowania lokalu, zapewniają bezpieczeństwo, a jednocześnie pozwalają zmniejszyć wydatki na utrzymanie, remont czy udoskonalenie mieszkania. Program rabatowy to jednak nie tylko szansa na niższe ceny produktów i usług, które mieszkańcy nabywają. To także okazja do poznania nowych, nieznanych powszechnie możliwości oszczędzania wody czy prądu, życia z większą świadomością ekologiczną lub uwolnienia czasu, którego tak bardzo wszystkim brakuje.

Partnerzy programu rabatowego Lux Dom:

 

geroGERO - Inwestycja w kuchnię to przede wszystkim inwestycja w dobre samopoczucie jej użytkowników. Meble kuchenne coraz bardziej przypominają swoim wyglądem meble pokojowe.


Zobacz ofertę GERO


formatecFORMATEC oferuje meble kuchenne i zabudowy wnętrz dla klientów indywidualnych. Firma świadczy kompleksowe usługi obejmujące także usługi stolarskie w zakresie cięcia i oklejania płyt meblowych oraz cyfrowej obróbki na maszynach CNC.


Zobacz ofertę FORMATEC

ecopointEcopoint – perlatory z reduktorem wody, reduktory wody i kamienia i inne rozwiązania zmniejszające zużycie wody i energii oraz sprzętu AGD. 

 


Zobacz ofertę ECOPOINT

My Room to wyjątkowe meble dla dzieci i młodzieży. Każdy mebel jest wysokiej jakości, bardzo trwałej konstrukcji, zbudowany tak by zdać test mijającego czasu.


Zobacz ofertę My Room

Sklep internetowy LEDON-LAMP oferuje wysokiej jakości żarówki LED austriackiej firmy LEDON (w wersjach ściemnialnych i nieściemnialnych).


Zobacz ofertę LEDON-LAMP