Co to jest Moja wspólnota

Moja wspólnota dostępna jest tylko dla mieszkańców. Znajdziesz tu komplet informacji i ogłoszeń związanych wyłącznie z Twoją nieruchomością. Dostęp do Mojej wspólnoty jest bezpłatny wystarczy być klientem Lux Dom.

Co znajdziesz w Mojej wspólnocie?

- Ogłoszenia dla członków wspólnoty

- Dane kontaktowe do zarządców i administratorów

- Komplet uchwał i dokumentów wspólnoty

- Możliwość zgłoszenia problemu do zarządcy


Przejdź do logowania do Mojej wspólnoty »

Co to jest E-kartoteka

E-kartoteka to strona na której możesz sprawdzić rozliczenia wpłacanych przez siebie zaliczek. Każdy klient Lux Dom otrzymał login i hasło do systemu e-kartoteka na zawiadomieniu o wysokości zaliczek.

Co znajdziesz w e-kartotece?

- Listę swoich wpłat i bieżące saldo

- Historię dokonanych przez siebie wpłat

- Wyszczególnienie wysokości opłat miesięcznych,

- Numer rachunku bankowego na który należy dokonywać wpłat


Przejdź do logowania do E-kartoteki »

Zapisz się na newsletter Lux Dom.

Podaj swój adres e-mail i kliknij Zapisz mnie!, by otrzymywać regularnie najnowsze informacje. W każdej chwili możesz zrezygnować podając adres e-mail i klikając Rezygnuję.
Akceptuję Regulamin

Załóż konto w Mojej wspólnocie

Rejestracja trwa zaledwie parę minut. Podczas rejestracji podaj login i hasło do systemu e-kartoteka byśmy mogli od razu dodać cię do wspólnoty. Zaraz po zarejestrowaniu się masz dostęp do informacji.

Dołącz do Wspólnoty

  Jeśli podczas rejestracji podasz dane do e-kartoteki dołączenie nastąpi automatycznie. Jeśli nie masz tych danych pod ręką utwórz profil i uzupełnij je później. Kiedy to zrobisz otrzymasz dostęp do informacji.

Korzystaj z Mojej wspólnoty

Masz do dyspozycji wiele aplikacji, bibliotekę dokumentów z uchwałami twojej wspólnoty, ogłoszenia i możliwość zapisania się do listy otrzymującej ważne informacje o Twojej wspólnocie, oraz wiele innych